Ana noktaları

SSS 2-BR güneş ürünleri faydaları

BR güneş ürünleri faydaları
1.) geçmiş üreten, çelik Kutbu'ndan beri yıl 1997 ve eklenen güneş paneli ve güneş pili 2007 yılında, 17 yıldan fazla deneyim üreten var.

2.) işin uluslararası piyasalardan beri yıl 2007, 8 yıldan daha fazla deneyim var. Deneyim güneş piyasalar iyi bilmek ve iyi güneş standart bilmek bize olun.

3.) BR güneş işaretli LED sokak ışıkları kabul: yüksek kalitede Cree, Bridgelux, Epistar çip, 100LM-150LM/W; Her LED ışığı alma daha iyi Aydınlatma etkisi için sürücüleri ve yaya dikdörtgen bir alan döküm özel arakesitleri optik objektif; Yüksek şeffaf kalın cam ve paslanmaz çelik veya daha yüksek lamba verimliliği 0,95 için yol yapım yüksek saflıkta alüminyum reflektör; Yüksek kaliteli LED sürekli güncel sürücüyü, verimliliği en az % 90, bizim lamba daha çalışır yapar kararlı; seri ve paralel çizgiler ile özel LED PCB tasarım; GB standart kırmızı lamba tel + ve siyah-; Garanti: 2 yıl kalite, gerek Eğer bazı madde 3 yıl veya 5 yıl kullanılabilir.

LAMBAYI---TEST SU GEÇİRMEZ

4.) BR güneş işaretli güneş paneli: yüksek verim kristalin silikon ile alüminyum çerçeve, temperli güneş cam, kablo, bağlantı kutusu. Garanti: 5 yıl geçerli IEC, ömrü: 20-25 yıl. en yüksek güç için 10 yıl, 20 yıl için % %80 90'ı

5.) BR güneş işaretli güneş pili: genellikle kullanım türü güneş pili
Bu pillerin avantajı kırık olsalar bile asit dökmek mümkün olmasıdır.
Diğer avantajları:
A) gerçek yeşil güç
Özel alaşımlar kullanılır antimon ve kadmiyum, gibi zararlı maddeler hariç pil plaka malzeme için çevreye vs. Ve pilleri de belirli bir Nanomaterial Gell öylesine kullanma o zaman kapağı kırılmış olsa bile asit dökmek mümkün olacaktır.
B) düşük iç direnci
Kullanarak düşük iç direnci fıçı tahtası ithal ve özel tekne genellikle pil iç direnci düşük avantajına sahip izin verirsin, iyi pil kapasitesi ve yüksek verimlilik performans taburcu.
C) düşük oranı kendi kendine deşarj
% 3'den az her ay, kurşun-asit Çin pil standardına göre % 15'den az olduğunu.
D) düşük oranı gazlama
Gazla genellikle pil sıradan sealed pil sadece % 5 oranıdır.
E) uzun ömürlü tasarım
Ömrü 1000 kez 25℃ sıradan pil sadece 600 kez Standart sanayi tarafından daha büyüktür. Ömrü nasıl kullanılır, nasıl saklanır ve kullanılıyorsa, sıcaklık ve diğer faktörler ile önemli ölçüde değişir. Ama genellikle 5-8 yıl.
F) daha geniş sıcaklık aralığı
-30℃to 55℃, iyi koşullarda farklı sıcaklık ve şarj ve deşarj Adapt
G) son derece iyi deşarj kurtarma yeteneği
Neredeyse 0V boşaltma zaman bataryayı 24 için bipolar kısa gönderilen ve yeniden tekrar tam şarj etme ve 5 kez işletmek. Pil ilk kapasite yüzde 90'ını taburcu ne zaman taburcu 10.5V için her zaman.

6.) OEM BR güneş güneş denetleyicisi: IP68 koruma düzey, işaretlenmiş korkunç hava altında kullanabilirsiniz.

7.) BR güneş işaretli çelik direk: yüksek kaliteli malzeme Q235, sıcak daldırma galvaniz kullanarak. Plastik boya.

8.) BR güneş işaretli güneş parçaları: Biz OEM üretmek için kendimizi Solar Aydınlatma için 500 M/makara kaliteli kablo ve bağlantı parçaları daha fazla vida ekleyin.

9.) biz kalite dikkat ve her lamba test yaşlanma mı, senin örnek sipariş ve resmi emir bekliyoruz.

10.) garanti: 2 yıl bazı madde 3 yıl veya 5 yıl garanti eğer kalite, Pls söylemek bize önceden.

Yangzhou parlak güneş çözümleri Co, Ltd

S