Ana noktaları

LED ışıklar mobilya aydınlatma içine engelleyen faktörler

Ne bakış açısı, insanlar LED sokak ışık LED sokak lambaları, gelişimi içinde belgili tanımlık gelecek, ev güvenle uygulanır şimdi eve LED aydınlatma hane milyonlarca gelen olursa olsun bir eğilim de kaçınılmazdır. Ancak, LED dış mekan aydınlatma teknolojisi olgunlaştı, ancak geçerli sanayi gelişmeler altında LED ışıklar ev ışık hızı içine oldukça yavaş iken, sebebi ne?

Bir ürün daha yüksek fiyatlar, maliyet nedenlerden dolayı LED sokak lambaları, fiyat yüksek olmuştur, özellikle oturma odası lamba, fiyat ve lambalar çok ileri şu andan itibaren fiyatlar, birkaç kez daha pahalı bile zor kabul etmek sıradan tüketiciler için yapım bu fiyata ilk var.

İkinci tasarım LED mobilya aydınlatma ürünleri, bu şu anda çok önemli bir bağlantı olduğunu da en fazla ısı dağılımı. Sadece çözer sorunu, soğutma en iyi bozulması sorunu çözmek, ancak, bu çok iyi bir çözüm, bu yüzden sürece fiyat düşüş, sonra LED sokak köşeyi ev aydınlatma giren ışık olarak olmuştur.

Bu nedenle, LED sokak lambaları promosyon'ın en büyük engel, ev alanında olduğunu onun yüksek fiyatları, hatta geçirmiş sürekli gelişim, teknik LİDERLİĞİNDEKİ oldukça iyi'dır. İnsanlar getirmek enerji LED ışıkları faydaları tasarruf isteniyorsa, hangi ev fırsat ürünleri erişim aydınlatma YÖNETİLİYOR.

Yangzhou parlak güneş çözümleri Co, Ltd

S